💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

MYFOX, APLIKACE PRO NEHTAŘKY

MyFox je chytrá aplikace pro moderní nehtová studia a nehtařky. Umožňuje pohodlné objednávání klientek přímo z Facebooku nebo webové stránky. Díky tomu máte více klidu a času na práci. MyFox funguje z mobilu, tabletu i notebooku.

 obrazek-myFox

Přehled hlavních funkcí, co myFox umí:

Rezervační systém a kalendář rezervací - Rezervace můžete do myFoxu zapisovat vy, pokud klientka volá, nebo se objednává osobně. Můžete také povolit online rezervace z Facebooku a webu. Zákaznice se pak rezervují sami a vy máte více klidu na práci. Systém hlídá volné a obsazené termíny.

MyFox automaticky zasílá SMS připomínky den před rezervací, aby klientky nezapomněly přijít. MyFox je propojený s kalendářem v telefonu.

Kartotéka zákaznic obsahuje všechny potřebné údaje. V kartotéce lze snadno vyhledávat podle jména, e-mailu nebo telefonního čísla. K zákaznicím si můžete přidávat poznámky či fotografie. U každé zákaznice také vidíte historii návštěv, kolik u vás utratila a aktuální rezervace. Můžete si ukládat poznámky na kartu a vkládat obrázky.

Pokladna a statistiky - pokladna slouží k dokončení zakázek. Díky tomu získáte přehled o tom, která zákaznice u vás utratila nejvíce peněz, a své nejlepší klientky můžete nějak odměnit. Vše může sloužit pouze pro vaší interní potřebu, nebo můžete vybrané údaje použít jako podklady pro účetnictví. Pokladna je připravená na EET, které se pravděpodobně pro služby zavede od začátku roku 2020. S myFoxem jste připraveni.

Webová stránka - k myFoxu můžete za drobný příplatek získat profesionální webovou stránku, kde získají vaše zákaznice všechny potřebné informace a uvidí fotky z vašeho Instagramu. Na webu může být také odkaz pro online rezervace. 

MyFox šetří váš čas a zlepšuje služby pro klientky. Aplikaci můžete vyzkoušet na 3 týdny zdarma. Placená verze stojí 6900 Kč na rok (575 Kč měsíčně) a v ceně ja každý měsíc balíček 100 SMS připomínek. SMS nad rámec balíčku stojí 1 Kč. 

MyFox funguje na mobilu, tabletu i notebooku, pokud je zařízení připojené k internetu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.