💅 15% Akce na všechny Gel lak 5 ml - ideální příležitost jak vyzkoušet nový odstín + Silver Painting gel znovu skladem!

MULTI-FUNCTIONAL ARGAN DRY OIL- fruity

Když se řekne "suchý olej", většina z nás neví, co si pod tím má představit. Všichni známe olej jako mazlavou, kluzkou tekutinu zanechávající mastný povrch a zbavit se mastného pocitu je velmi obtížné.

Co je tedy suchý olej?
Jak se ukázalo, termín suchý olej se nevztahuje na samotnou látku. Místo toho název pochází z toho, jak vaše pokožka a vlasy olej absorbují. Na rozdíl od, řekněme masážního oleje, který zůstává primárně na pokožce, aby se snížilo tření, "suchý olej" je velmi lehký olej, který se okamžitě vstřebává. Oleje na vlasy, tělo a obličej jsou známé mimo jiné tím, že vyživují a zvlhčují, ale tyto výhody někdy přicházejí s nežádoucím leskem. 

Stručně řečeno: Suchý olej je lehký, nemastný a rychle se vstřebávající olej pro pokožku nebo vlasy. Poskytuje všechny výhody oleje, ale nezanechává pocit mastnoty.

MF dry oil_1

 

MULTI - FUNKČNÍ ARGAN DRY OIL


Je pečující veganský tělový olej, jehož hlavní složkou je pravý marocký arganový olej (94%), který má vysoký podíl esenciálních mastných kyselin, tokoferolů, skvalenu, vitamínů A, E, F a dalších látek prospěšných pro vaši pleť a pokožku. Olej je obohacen o mandlový olej a Vitamin E, což je silný antioxidant chránící před záněty a UV zářením. Šetrné složení neobsahuje žádné živočišné produkty, parafíny, parabeny, alkoholy, glycerin, barviva či jiné škodlivé látky.

Výhodou arganového DRY OIL oproti například kokosovému oleji je, že se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, proto je vhodným pomocníkem pro stárnoucí pleť. Olej pokožku hloubkově vyživuje a hydratuje, také snižuje tvorbu kožního mazu. Je vhodný nejen na všechny typy pleti, ale také na nehty a vlasy.

Použití:
Naneste přiměřené množství oleje na místo použití a krouživými pohyby jemně vmasírujte a nechte vstřebat.

dry oil2

Nabízíme jej v lahvičce 10 ml s kapátkem s velmi příjemnou dlouhotrvající ovocnou vůní. ZDE

 

tokoferoly - Vitamín E je souhrnné pojmenování přírodních chemických látek (jinak též tokoferoly), derivátů 6-hydroxychromanu nebo tokolu. Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organismu slouží jako důležitý antioxidant, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

Skvalen je přírodní organická sloučenina, která se běžně vyskytuje např. v sekretu mazových žláz. Vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to tak úplně klasický olej. Je to olej, který není mastný.

Arganový olej - V kosmetickém průmyslu je arganový olej využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F) V současnosti je arganový olej jedním z nejdražších a nejcennějších olejů používaných v kosmetickém průmyslu.

Mandlový olej - Mandlový olej je bohatý na řadu vitamínů a minerálů. Konkrétně obsahuje vitamín A, E, F a z minerálů třeba draslík, vápník, či hořčík. Má regenerační a protizánětlivé účinky a je velmi oblíben zvláště v péči o pleť.

Vitamín E - Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organismu slouží jako důležitý antioxidant, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.