💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Matné nehty se vrací!

Necháváte si u své nehtařky dělat stále nehty s leskem? Zkuste změnu v podobě matného vrchního gelu. Vaše nehty získají moderní matný vzhled, který upoutá pozornost. MATT EFFECT je speciálně vyvinutý vrchní gel.

S vrchní gelem ENII MATT EFFECT změníte, jakýkoliv barevný gel v matný. Tento vrchní gel se prodává v lahvičce se štětečkem, tudíž se s ním velmi dobře pracuje.
Je mléčné barvy a středně husté konzistence, díky které Vám nebude stékat ke kůžičce. Je také  opatřen samovyrovnávací schopností, to znamená, že pokud jej nenatřete dokonale, tak v lampě se sám srovná a výsledek je vynikající. Jedná se vrchní gel s výpotkem. Obsahuje UV filtr, který chrání nehty před UV zářením.

Je velmi odolný proti poškrábání a zažloutnutí (můžeme jej tedy aplikovat i přes bílý gel).

Návod k použití:


Před aplikací vrchního gelu MATT EFFECT je nutné lahvičku pořádně promíchat. Gel aplikujeme jako konečnou vrstvu celé nehtové modeláže. Zdrsníme si jemně povrch, na něj naneseme MATT EFFECT a vytvrzujeme v UV lampě 2 – 3 minuty. Nanášíme pouze 1 vrstvu, ale silnější. Po vytvrzení v UV lampě se na nehtu vytvoří výpotek, který je nutné setřít čističem a po jeho setření vznikne na nehtu požadovaný matný vzhled.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.