Kousání nehtů - víme jak na to!

Okusování nehtů je jedním z nejčastějších zlozvyků lidí veškerého věku. Objevuje se již v dětství a někoho doprovází po celý svůj život. Kousáním nehtů trpí dokonce každé druhé dítě ve věku mezi  10 a 18 lety.

Častým důvodem je stres, kterého je v dnešní době čím dál tím více. Lidé si koušou často nejen nehty, ale také kůžičku v okolí nehtu, což pak může způsobovat bolestivé, často až hnisavé záděry a záněty. Hrozí ale i infekce nehtového lůžka či ústní dutiny. Beze sporu se jedná o velmi  zásadní problém, který lze řešit několika způsoby: 

Pokud budete mít své nehty stále upravené a atraktivní, nebudete si je chtít ničit okusováním či krvavými záděry. Těžko to ale dokážete zajistit u Vašeho dítěte. Pro tento případ naleznete v našem eshopu speciální lak proti kousání nehtů. Tento lak je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé a svou hořkostí odrazuje od kousání nehtů a kůžičky v jeho okolí. 

Také pravidelná manikúra, zábaly a kvalitní ochranný lak na nehty podpoří zdravý růst přírodních nehtů, dodá jim vitamíny a ochrání je. Pro přirozenou úpravu nehtů je vhodný tzv. TOP coat, nebo-li vrchní lak na nehty. Z naší široké škály vrchních laků na nehty bychom doporučili vyživující Fantasy Top Coat 5v1. Tento lak obsahuje vitamíny, které zpevní a posílí Váš nehet, brání vzniku nerovností a obnovuje regeneraci, chrání proti UV záření, obsahuje arganový olej, který nehet vyživí a v neposlední řadě také výrazně prodlouží trvanlivost nalakovaného nehtu a rozzáří ho.

Lak proti kousání nehtů 11 ml, 68 Kč

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.