💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Barva roku 2023 Viva Magenta v nehtové kosmetice

Barva roku 2023 Viva magenta v nehtové kosmetice

Pro každou nehtařku je nezbytné mít přehled o nejnovějších trendech a barvách. Pokud jde o barvu roku 2023, je to Viva Magenta. Tento odvážný a zářivý odstín začíná vévodit ve světě módy a designu a v nadcházejícím roce bude určitě oblíbenou volbou pro nail art.

 

Jak magentovou barvu používat?

Pokiaľ chcete začleniť Viva Magenta do svojho repertoáru Nail Art, existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Jedným z trendov, ktorý Vaše zákazníčky neba aj Vy sami budete zbožňovať, je spojenie farby Magenty s metalickými alebo holografickými prvkami. Tieto povrchové úpravy dodávajú každému dizajnu nechtov futuristický a moderný nádych a môžu pomôcť zvýrazniť aj tie najzákladnejšie farby. Kombináciou Viva Magenta s metalickým alebo holografickým povrchom môžete vytvoriť vzhľad, ktorý je skutočne pútavý a jedinečný.

 

Další možností je použít Viva Magenta jako základ pro složitější nehtové designy. Ať už se jedná o efekt přechodu, akvarelový design nebo detailní vzor, ​​Magenta poskytuje dokonalý prostor pro kreativitu. Díky svému výraznému a zářivému odstínu Vás tato barva jistě bude inspirovat ke zkoušení nových technik a posouvá hranice toho, co je s nail artem možné. Můžete dokonce zkusit vytvořit mramorovaný efekt pomocí Viva Magenta a bílého laku nebo jej použít jako zdůrazňující prvek v minimalistickém designu. Možnosti jsou nekonečné!

Jedním ze způsobů, jak se s Viva Magenta skutečně vyjádřit, je použít ji v designu zvaném “Negative Space”. V tomto stylu nail artu se lak nanáší způsobem, který zanechává část přírodních nehtů odhalenou. Toho lze dosáhnout použitím pásky nebo štětcem na detaily k vytvoření přesných linií a tvarů. Použití Viva Magenta v “Negative Space” designu je skvělý způsob, jak přidat chic barvy k decentnějšímu vzhledu. Viva Magenta je také skvělá barva pro použití v nail artu, který pracuje s třpytkami nebo jinými třpytivými akcenty. Přidáním třpytek nebo třpytivých flitrů můžete základní manikúru s Viva Magenta posunout na vyšší úroveň.

Jak to s magentou vidíme...

Celkově je jasné, že Viva Magenta bude mít v roce 2023 velký vliv na trendy v nehtové kosmetice. Ať už je propojena s jinými odstíny, použita jako akcent nebo jako hlavní prvek, tato výrazná a zářivá barva určitě podnítí kreativitu a inovace ve světě nail artu. Nebojte se tedy být kreativní a experimentujte s tímto poutavým odstínem ve Vaší nail artové tvorbě.

Magentové (GEL) laky v naší nabídce:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.