💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

ANTIFUNGAL SILVER GEL

Antifungal Silver Gel je převratný antibakteriální výrobek určený jako prevence proti plísním a mykózám nehtového lůžka. Tento gelový lak
regeneruje a vyživuje zažloutlé, poškozené nehty. Mezi hlavní funkční složky tohoto laku patří mikročástice stříbra a výtažky z citrónu, které mají antibakteriální a bělící účinek. Silný extrakt z mořských řas působí navíc antioxidačně. Lak obsahuje také posilující a hydratační přísady jako jsou vitamíny E a B₅.
Lak je možno používat samotný, neboť působí velmi přirozeně a nenápadně, přičemž zakrývá nedostatky nehtu. Ve dvou vrstvách se jeví jako poloprůsvitný světle bílý lak s lehkou modrou opalescencí. Také je možné jej použít jako funkční podkladovou bázi pod barevnou vrstvu.

Výrobní proces: Mikročástice stříbra jsou díky unikátnímu technologickému výrobnímu procesu zapracovány tak, aby byly rovnoměrně rozneseny do celé báze. Pro co nejefektivnější účinek aktivních látek a vitamínů jsou tyto látky přidány až na konci výrobního procesu.

 

MF antifungal

 

Použití:
Lak naneste na suchý, vydezinfikovaný nehet ve 2 vrstvách a nechte zaschnout. Po dvou až třech dnech nehet šetrně odlakujte bezacetonovým
odlakovačem a poté znovu aplikujte. Při mykózách aplikujte 2x týdně, jako prevence potíží 2x měsíčně. Častější použití zvyšuje antibakteriální efekt

antif

Nabízíme jej v balení v lahvičce se štětečkem 11 ml. ZDE

 

NEHTOVÁ MYKÓZA
Nehtová mykóza je často důsledkem neléčené kožní infekce či špatné péče o nohy. Nejčastěji postižené jsou nehty na nohou, a to především na palci a na malíčku. Okraj nehtu se začne postupně ztlušťovat, žloutne a drolí se. Tento problém většinou postihuje především nohy, ale není výjimkou ani na rukách.

 

                               plisen-na-nehtech   plisnova-onemocneni-nehtu

Koloidní stříbro - vzniká rozptýlením mikročástic stříbra v destilované vodě pomocí speciálních přístrojů. Obecně tyto koloidní roztoky mají vysokou vstřebatelnost, takže se nemůže stát, že je vaše tělo nepřijme. Mikročástice stříbra jsou tak malinké, že mohou proniknout až do jádra virů a ničit je. Koloidní stříbro bývá často označováno jako dezinfekční a zabraňuje množení bakterií. Stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním prostředkem, který lidstvo zná.

Vitamín E - Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organismu slouží jako důležitý antioxidant, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

Vitamín B₅ - Kyselina pantothenová (kyselina D-pantothenová, vitamín B5) je ve vodě rozpustný vitamín, který se účastní metabolismu všech živin v těle. Čistá kyselina je nestálá olejovitá kapalina.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.