Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

Dry Top Ceramic 10ml

Vrchní topy se používají jako finální vrstva při každé nehtové modelaci. Vyrovnávají nerovnosti, dodávají lesk a rozjasňují barvy. Nebo mat a barvy zmatňují. Je to tvrdá ochranná vrstva, která je odolná vůči poškrábání. Běžný a klasický TOP je lesklý i když poslední dobou je čím dál více populární i TOP matný. 

Dále se vrchní TOP coaty dělí na výpotkové a bezvýpotkové (wipe/no wipe)

#ShowMore#

Výpotkové - Všechny stavební materiály, což je jednofázový i třífázový systém naší firmy jsou výpotkové gely. Počítáme mezi ně i gellaky, Luxgellaky a barevné gely. Výpotek je lepkavá vrstva na gelovém materiálu, která nám zůstává po vytvrzení materiálu v lampě. Slouží nám jako vazební část na další materiál, takže pokud nechceme nehty pilovat, či nějak je upravovat, tak výpotek nestíráme a materiál na sebe neustále vrstvíme. Pokud chceme nehty pilovat, musíme výpotek odstranit buničinou a speciální tekutinou cleaner.

Bezvýpotkové - bezvýpotkové vrchní ukončovací topy slouží především při nail artu. Chceme-li např. použít zalešťovací pigmenty, kamínky nebo nějaké 3D zdobení je bezvýpotkový TOP nutnost.  

DRY je v překladu "suchý", z čehož vyplývá, že je bezvýpotkový. Jedná se o vysoce kvalitní bezvýpotkové TOP coaty, které jsou vyráběny nejmodernější technologií. Vyznačují se vysokou odolností a dlouhou trvanlivostí.

Snadno se aplikují, jelikož jsou v lahvičce s kulatým štětečkem, díky kterému se pohodlně dostanete do zaoblených částí nehtu. Konzistence je  střední gelová  a jsou transparentní. Vytvrzují se v UV/LED lampě po dobu 60 sekund a jak již bylo zmíněno výpotek se nestírá, neboť žádný nemá. 

Další výhodou Topů Ceramic je jeho netoxicita a absence alergenu HEMA. Zajišťuje tak komplexní gel lakový systém, od báze, přes barvu až po TOP i pro ženy (muže), kteří trpí alergií právě na tuto chemickou složku.

Tisíce produktů
skladem

Doprava zdarma
od 500 Kč - Zásilkovna, Balíkovna

Výhodné akční
nabídky

Rychle odeslání
přes řadu dopravců

Poradíme Vám
s výběrem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.