Kategorie
FACEBOOK

VÝŽIVNÉ UV/LED GELY

 • Více o kategorii VÝŽIVNÉ UV/LED GELY

  +

  VÝŽIVNÉ UV GELY
  Jsou to jednofázové výživné UV gely jsou speciálně vyvinuty pro slabé a lámavé nehty. Řada těchto gelů je určena především ke zpevnění přírodních nehtů a pro podporu jejich růstu. Aplikací těchto gelů se zpevňuje Vaše přirozená struktura a stav nehtů. Díky této metodě budou Vaše nehty nádherné, pevnější, zdravější a hlavně pružnější než kdy jindy :).
  Vytvrzují se v UV LAMPĚ stejně jako kterékoliv jiné UV gely.

  V naší nabídce naleznete dva typy těchto UV gelů a jeden speciální přilnavač.

  SAVING PRIMER
  Speciálně vytvořený bezacetonový primer, který výborně odmašťuje přírodní nehty a tím zajišťuje správné přilnutí uv gelu k přírodnímu nehtu. Tento přípravek nanášíme ve velmi slabé vrstvě a necháme 30s na nehtech zaschnout.

  NUTRITIVE GEL
  Tento jednofázový a výživný uv gel obsahuje velké množství proteinů, které podporují obnovu a regeneraci přírodních nehtů. Proto je vhodný zejména na slabé a poškozené nehty. Nanesením tohoto gelu zabráníte možnému zlomení nebo převrácení vašeho nehtu. Nehty se tímto vyživí a získají tvrdost a pevnost, kterou potřebují.

  SENSITIVE GEL
  Jedná se o velmi kvalitní jednofázový uv gel vhodný zejména pro ALERGIKY! Má sníženou kyselost a proto je velmi šetrný k vašim nehtům. Vyznačuje se především vysokou přilnavostí a pevností. Díky jeho středně husté konzistenci je vhodný jak pro začínají tak i zkušené nehtové designérky.1

Saving primer 11 ml

stav skladu: Saving primer 11 ml

Kód zboží: EI 01-V01
Zobrazit více:
Saving primer 11 ml
Cena:
135

SENSITIVE FIBER gel 10 ml

stav skladu: SENSITIVE FIBER gel 10 ml

Kód zboží: EI 01-V30
Zobrazit více:
SENSITIVE FIBER gel 10 ml
Cena:
285

SENSITIVE SUN BLOCK gel 11 ml

stav skladu: SENSITIVE SUN BLOCK gel 11 ml

Kód zboží: EI 01-V40
Cena:
285
1