UV/LED GEL modelovací milky rose10 ml

Kód: ECO2-015
255 Kč –50 %
UV/LED GEL modelovací milky rose10 ml
255 Kč –50 % 127 Kč 104,96 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modelovací gel, který se svou středně hustou konzistencí a samonivelizačními vlastnostmi lehce aplikuje na přírodní nehty, nehtové tipy a šablony. Na nehtech vytváří přirozený mléčně růžový efekt. 

 
Gel je velmi flexibilní, extrémně přilnavý a stabilní. Aplikujeme je v tenčích vrstvách, v lampě nepálí. Gel polymerizujeme v UV a nebo UV/LED lampě, je vhodný i na zpevnění nehtů na nohou. 
 
Gel můžete použít na francouzskou manikúru, nehty dostanou krásný mléčně růžový nádech.
postup
APLIKACE UV/LED GEL NA TIPY
 
1. Připravíme si nehet na nalepené tipu, odstraníme nehtovou kůžičku, zdrsníme jemně pilníkem 180/180. Nehet oprášíme a vybereme nehtový tip, který přilepíme.
2. Nehtový tip zkrátíme gilotinou, pilníkem 100/100 odstraníme lepící plochu tipu a nehet vypilujeme do požadovaného tvaru.
3. Na nehet dáme podkladovou vrstvu gelu ve velmi tenké vrstvě, polymerizujeme v UV/LED lampě. Nestíráme výpotek a aplikujeme gel camouflage pro optické prodloužení nehtového lůžka. Vytvrdíme v UV/LED lampě.
4. Setřeme výpotek a pilníkem upravíme smile linii. Na volný okraj nehtu naneseme bílý UV/LED gel a vytvrdíme v UV/LED lampě. Dotvoříme stavbu nehtu a vypilujeme do konečného tvaru.
5. Naneseme závěrečný lesk.
postup-šablona
APLIKACE UV/LED GEL NA ŠABLONY
 
1. Nehet si připravíme na nehtovou modeláž a to odstraněním nehtové kůžičky a zmatněním povrchu nehtu pilníkem 180/180. Nehet zkrátíme a vložíme nehtovou šablonu, dbáme na správný sklon šablony.
2. Naneseme podkladový gel, vytvrdíme v UV/LED lampě, nestíráme výpotek.
3. Na podkladový gel naneseme stavební gel, se kterým modelujeme jak stavbu nehtu, tak tvar nehtu přímo na nehtovou šablonu, vytvrdí v UV/LED lampě. Setřeme výpotek.
4. Nehet vypilujeme do požadovaného tvaru pilníkem 100/100 a poté důkladně oprášíme.
5. Jako poslední aplikujeme vrstvu vrchního gelu pro zářivý lesk nehtu.
 
 
Polymerizace:
UV/LED lampa 30-60 s
UV lampa 2 min
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: