UV Akrygel - gel 40 ml

Kód: EI 02-09
708 Kč 585,12 Kč bez DPH
Skladem

Tento gel se doporučuje aplikovat především na fyzicky namáhané a problematické nehty, dodá nehtům pevnost akrylu a pružnost gelu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento gel se doporučuje aplikovat především na fyzicky namáhané a problematické nehty, dodá nehtům pevnost akrylu a pružnost gelu. Tato velmi pevná metoda nehtové modeláže vznikne smícháním UV akrygel gelu a UV Akrygel pudru. 

 
 Pracovní postup:  
 
1. Při první návštěvě u nehtařky, je nutná společná konzultace nehtů zákazníka. Posuzuje se, zdali jsou nehty zdravé, nevyskytuje se na nich plíseň, či jiná onemocnění nehtů nebo pokožky kolem rukou. Pokud jdou nehty zdravé a v pořádku, nastává konzultace ohledně délky nehtů, popřípadě nalepení typu nebo aplikace šablony. V tomto postupu si nyní zvolíme nalepení nehtového typu. 
 
 2. Pokud jsou nehtařka a zákaznice domluveni na postupu a stylu gelové modeláže, můžeme začít s desinfekcí a postupným nalepováním jednotlivých typů na nehty. 
 
 3. Postřikem a následným promnutím rukou vydesinfikujeme jak nehty, tak i ruce sobě i zákaznici např. přípravkem (LAVOSEPT desinfekce na pokožku). Připravíme si přírodní nehet, a to tak, že odstraníme případný nežádoucí lak, zmatníme nehtové lůžko pilníkem ZEBRA 180/180 a kůžičku zatlačíme POMERANČOVÝM DŘÍVKEM, popřípadě úplně odstraníme obroušením pomocí BRUSKY NA NEHTY a FRÉZKY S KULIČKOU. 
 
 4. Pokud máme nehty obroušené a kůžičku odstraněnou, nehtového lůžka se už nedotýkáme rukama, aby nedošlo k zamaštění nehtové ploténky, které by mohlo vést k odchlipování UV gelu nebo špatné přilnutí materiálu. Na takto připravené nehty aplikujeme desinfekci nehtového lůžka tzv. NAIL PREP, kterou nanášíme po celé délce nehtu. Necháme cca 30s. zaschnout a opět naneseme přípravek ANTIFUNGAL SOLUTION – protiplísňovou fázy, kterou potíráme opět celou plochu nehtu. Zase necháme alespoň 30s proschnout. 
 
 5. Pokud máme takto odmaštěné a připravené nehty, vybereme si na jednotlivé nehty vhodnou velikost nehtového tipu např. druhu (COSMO SQUARE - rovné, nebo ROYAL OVERLAP- zahnuté tipy atd.) Pomocí lepila na nehtové tipy, nalepíme tipy jednotlivě na každý nehet a to tak, že potřeme volnou nalepovací plochu lepidlem a správným sklonem přilepíme na okraj nehtu. Musíme si dávat pozor, aby se nám nevytvořily vzduchové bubliny mezi vlastním nehtem a nalepeným tipem.
 
 6. Přebytečné lepidlo odstraníme čtverečkem buničité vaty. Dle přání klientky zastřihneme přebývající typy pomocí kleští na nehty na požadovanou délku. Po té pilníkem ZEBRA 150/150 jemně zbrousíme přechod mezi umělým typem a vlastním nehtem tak, aby nebyl vidět rozdíl mezi nalepeným typem a vlastním nehtem. Po té ještě dotvarujeme nehty tak, aby vypadaly jako naše pravé. Na takto připravené nehty, naneseme přípravek tzv. přilnávač gelu, jako např. (SUPER STICK, ULTRABOND PRIMER, UNIVERSAL PRIMER nebo ACID FREE PRIMER – na přírodní nehty) a necháme 2 minuty zaschnout. POZOR: JAKÝKOLIV PŘILNÁVAČ GELU SE NESMÍ DOTKNOUT KŮŽIČKY ANI UMĚLÉHO TYPU!!! A DÁVÁ SE VE VELMI MALÉM MNOŽSTVÍ! POKUD BY SE TAK STALO, NEHET SE MUSÍ ZNOVA ODMASTIT A ZDRSNIT PILNÍKEM. 
 
 7. Na takto připravené nehty aplikujeme vrstvu podkladového gelu BASE GEL, PODKLADOVÝ PRŮHLEDNÝ, PODKLADOVÝ RŮŽOVÝ nebo SAMOSTATNÝ AKRYGEL, ale prozatím bez použití akrygelového pudru!!!! Pokud ale chceme zaručit extrémní vazbu a přilnavost, můžeme jako podkladovou vrstvu použít akrygel smíchaný s akrylovým pudrem. Po té dáme vytvrdit do UV lampy na 3. min. Druhou vrstvu smícháme UV akrygel s UV akrygelem pudrem (nedoporučuje se dávat hodně pudru, spíše méně). Aplikujeme 1/3 od kraje nehtu a nedotýkáme se kůžičky. Takto nehty modelujeme a tvoříme C oblouk. Dáme vytvrdit do Uv lampy na 2-3 minuty. Po vytvrzení setřeme výpotek a zapilujeme. Tuto vrstvu můžeme opakovat, ale není to nutné. Jako třetí a poslední vrstvu aplikujeme na hotové, zapilované nehty vrchní lesklý gel - VŽDY LESKLÝ, TOP GEL, QUICK FINISH, GLOSS AND GO apod. Lze použít i UV akrygel bez použití akrygelového pudru. Dáme vytvrdit do UV lampy na 3 minuty.

Doplňkové parametry

Kategorie: MODELOVACÍ
Hmotnost: 0.1 kg
Typ gelu: akrygel
Barva: čirý
Objem: 40 ml
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60 sekund
Hustota: střední
Pružnost: nízká
Transparentnost: vysoká
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 30.5.2021
S produktem jsem maximálně spokojená
5
IC Avatar autora | 5.10.2020
Maximální spokojenost, používám ho již od začátku a je stále skvělý.
5
MD Avatar autora | 17.9.2020
jsem moc spokojená
5
AP Avatar autora | 9.2.2020
Spokojená jsem maximálně.
5
LF Avatar autora | 26.1.2020
Perfetni! ????
5
RD Avatar autora | 23.11.2019
Používám roky a spokojenost. Dobře se s gelem pracuje. Zvládnou i začátečnice
Nevyplňujte toto pole:
LF Avatar autora 26.1.2020 12:12
Perfektni! ????
Odpovědět
MH Avatar autora UV akrygel 27.1.2020 10:57
Děkujeme! :-)):-)) Ano, tenhle materiál je pro namáhané a problematické nehty výborný. Děkujeme za potvrzení. Další materiál na tyto nehtíky je i novinka POLYGEL.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.