Kategorie
FACEBOOK
Celkem 0 Kč s DPH Zobrazit košík

ROCKLAC sady

 • Více o kategorii ROCKLAC sady

  +

  Zvýhodněné sady laků ROCKLAC. Jedná se o velmi jednoduchý způsob lakování nehtů s velmi rychlým nanášením i vytvrzením a s trvanlivostí 10-14 dnů dle tipu nehtů.

  ROCKLAC vám vydrží krásně lesklý a bez chyb několikanásobně delší dobu, než jiné produkty a díky jeho odstranění pomocí odstraňovače absolutně nepoškodí přírodní nehty. Na výběr máte z více než padesáti odstínů barev, takže si vybere určitě každá z vás.

  1. Nehty vydesinfikujeme, pokud je potřeba zapilujeme do požadovaného tvaru, odstraníme kůžičku a odmastíme pomocí tekutiny OFF.

  2. Vybereme si požadovaní odstín a aplikujeme na odmaštěné nehty v tenké vrstvě, kterou vytvrdíme v LED lampě po dobu 30 sekund - v UV lampě po dobu dvou minut.

  3. Nalakujeme nehty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opět vytvrdíme v LED lampě po dobu dvakrát 30sekund, nebo v UV lampě po dobu dvakrát dvě minuty.

  4. Výsledný efekt je oslňující lesk a krásná celistvá vrstva na nehtu.
  Pokud chceme aplikujeme nehtový olejíček pro výživu kůžičky. Tímto je hotovo a můžeme se pyšnit krásně upraveními nehty po dlouhou dobu.

  Pro odstranění odrostlé vrstvy laku ROCKLAC použijeme opět odstraňovač OFF, který aplikujeme na folie k tomu určené a každý nehet zvlášť zabalíme do folie a necháme působit cca 5 minut. Po uplynutí doby folii stáhneme z nehtu a lak ROCKLAC odstraníme pomocí pomerančového dřívka. Hned poté můžeme opět aplikovat lak ROCKLAC.

rocklac600postup.jpg

1

Sada ROCKLAC

stav skladu: Sada ROCKLAC

Kód zboží: EI 96-100
Zobrazit více:
Sada ROCKLAC
Cena:
1517

Sada ROCKLAC XL

stav skladu: Sada ROCKLAC XL

Kód zboží: EI 96-101
Zobrazit více:
Sada ROCKLAC XL
Cena:
1755

Sada Rocklac SMART

stav skladu: Sada Rocklac SMART

Kód zboží: EI 96-103
Zobrazit více:
Sada Rocklac SMART
Cena:
1035

Kolekce autumn Rock Lac

stav skladu: Kolekce autumn Rock Lac

Kód zboží: EI 96-104
Zobrazit více:
Kolekce autumn Rock Lac
Cena:
1040

Sada Rocklac 5 ml (3x barva dle vlastního výb...

stav skladu: Sada Rocklac 5 ml (3x barva dle vlastního výběru)

Kód zboží: AC-102
Cena:
430
1