Vzhledem k současné situaci budou Vaše objednávky vyřízeny během 2-4 pracovních dní. Děkujeme za trpělivost.

LUX GEL LAC 19. BURGUNDY 11 ml

Kód: EI 90-L19
325 Kč –20 %
Lux Gel lac 19 Burgundy
325 Kč –20 % 260 Kč 214,88 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou 21+ durabilitou v 20(FREE) netoxicitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou 21+ durabilitou v 20(FREE) netoxicitě. Naše nová řada laků je zaměřena na maximální kvalitu, která není na úkor zdraví. Právě proto vznikla Lux Gel Lac řada, která přináší nekompromisní Evropskou kvalitu a gelové nehty bez nejhorších toxických látek(-20 Toxicity).

POZOR! Nejprve jsme mysleli, že naše produkty neobsahují pouze 10 Toxických látek, nicméně při dalším zkoumání jsme zjistili, že se jedná dokonce o 18+ látek. Momentálně naše experimentální laboratoř zaručuje 20 toxických látek. Může se stát, že ještě uvidíte nálepku 10- nebo 18-Toxicity, ale všechny postupně nahrazujeme za 20 - Toxicity. :) Děkujeme za pochopení.

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
 střední gelové konzistence
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systémLux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Přinášíme nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE  netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk. Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány, jsou tedy VEGAN.

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX se vyvíjí a díky naší vývojové laboratoři neustále vyvíjet bude. Ve vývoji řady 10-TOXICITY se nám podařilo dostat se až ke 20-ti nejtoxičtějším složkám, které naše profesionální linie NEobsahuje. 

A to další důležité - dokázali jsme do formulí našich produktů dodat unikátní nejnovější technologií zkapalněné výživné složky a to:

  • KERATIN
  • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
  • VITAMIN A RETINOL
  • VITAMIN B5 CALCIUM
  • VITAMIN E

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, které brzy představíme.

POSTUP:

  1. vydesinfikujeme ruce, odstraníme pečlivě nadnehtovou blanku (bruska, odstraňovač), poté nehty opatrně zdrsníme pilníkem 180/180, oprášíme.
  2. Aplikujeme v tenké vrstvě Lux base a polymerizujeme v UV/LED lampě 30sec.
  3. Nestíráme výpotek a ve dvou tenkých vrstvách aplikujeme barevný Lux gel lac. Obě vrstvy polymerizujeme 30sec v UV/LED lampě.
  4. Na závěr naneseme Lux top a vytvrzujeme opakovaně nejlépe po dobu 60sec v UV/LED lampě.
  5. Na závěr setřeme výpotek a vmasírujeme olejíček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.