Kategorie
FACEBOOK

P-shine profi sada

P-shine profi sada

Dostupnost Skladem.
Kód zboží EI 13-01
Kategorie JAPONSKÁ MANIKÚRA
Cena
629
Koupí této položky získáte 31.45 Kč na příští nákup.Přednosti P-Shine manikúry

-dlouhodobý účinek 
-nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnosti a pružnost nehtu 
-nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka 
-prevence proti lámání a třepení nehtů. 

 Postup: 

1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou. Na začátku je důležité upravit délku a tvar nehtů, případně ošetřit okolní kůžičku. 

 2. Povrch upravených a očištěných nehtů nejdříve srovnáme měkkým papírovým pilníčkem. Drsnější zelenou stranu použijeme na nehty výrazně rýhované a na doupravení tvaru. Hladká růžová plocha pak sjednotí a odmastí nehtové destičky.  

3. Pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem nanesete na nehet pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Nabereme na špachtličku zelenou pastu, přeneseme na zelenou leštičku a opatrně zapracujeme pastu do nehtu. Malé brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. Zalešťujte vždy jedním směrem. Na nehtech by totiž mohly vzniknout nehezké mapy. Některá nehtová studia ale naopak doporučují zalešťovat všemi směry, takže doporučujeme prostě vyzkoušet, co Vám bude lépe vyhovovat. 

 4. Předposledním bodem je pudr z drcených lastur. Pomáhá uchovávat lesk na delší dobu. Nanášejte ho pomocí růžového jelenicového leštítka - nabereme na špachtličku růžový pudr, přeneseme na růžovou leštičku a opatrně zapracujeme do nehtu. Pokud budete hodně pečlivá, na nehtu se postupně vytvoří velmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživovacími účinky. 

5. Nakonec ošetříme pokožku kolem nehtového lůžka speciálním olejem s přísadou vitamínů. I když se metodu budete teprve učit, určitě u ní nestrávíte více než půl hodiny. Oproti neošetřeným nehtům uvidíte větší lesk a vitalitu. Nehty není vhodné lakovat ani bezbarvým lakem. 

Neotevřené balení: 3 až 10 let i více, složení pasty a pudru se nemění velmi dlouhou dobu (samozřejmě záleží na tom, jestli je výrobek v příliš suchém, nebo vlhkém prostředí). Když pasta vysychá, výrobku pomalu končí datum spotřeby. 

Otevřené balení: 
pasta: 1 rok až do úplného vypoužívání 
pudr: 3 i více let


Diskuze o P-shine profi sada


Diskuze

Dobrý den, chci se zeptat, jak moc by pro mě měl p-shine smysl, když si denně x-krát desinfikuji důkladně ruce. Dělám ve zdravotnictví. Předem děkuji za odpověď!

Samozřejmě, že aplikace P-shine má smysl, je to jedna z nejúčinnějších výživ nehtového lůžka. Doporučila bych opakovat kůru - 5 x po 14 dnech a potom stačí 1 x za 14 dnů

Dobrý den,mám slabé mekke nehty,je vhodné si na ne dělat p shine?

Přidat příspěvek do diskuze
Výběr ze stejné kategorie: • P-shine profi sada P-shine profi sada

  Cena: 629.00

 • P-shine pasta P-shine pasta

  Cena: 265.00

 • Leštička k pastě Leštička k pastě

  Cena: 235.00

 • P-shine sada malá P-shine sada malá

  Cena: 325.00

 • P-shine pudr P-shine pudr

  Cena: 265.00

 • P-shine pilníčky malé P-shine pilníčky malé

  Cena: 25.00

 • Leštička k pudru Leštička k pudru

  Cena: 235.00