Bruska JD 500

Kód: EI 10-25
2 796 Kč 2 310,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Bruska má široké využití, používá se na vytvarování, leštění a celkové broušení kovů, dřeva, skla, kožených výrobků, keramiky, plastu a dalších materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické údaje: 

 
Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz 
Otáčky: regulovatelné do 30 000 otáček za minutu 
Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý 
 
Sada obsahuje: Hlavní ovládací panel, sada brusných nádstavců, držák ruční brusky + podstavec a nožní pedál 
 
Instalace: Profesionální kosmetická bruska JD500 se skládá ze třech hlavních částí. Jsou to: ovládací panel, ruční bruska a pedál, který slouží na ovládání nohou. Do ovládacího panelu zasuňte kabel ruční brusky a kabel sloužící na ovládání pedálu (konektor je v zadní části ovládacího panelu). Otevřete si špičku ruční brusky otočen prstence do polohy „R“ (nádstavce se mírně vysune), zasuňte vybraný brusný nádstavec. Uzamkněte špičku ruční brusky posunutím prstence do polohy „S“ (nádstavec se mírně zasune). Následně můžete připojit přístroj k elektrické síti. Otáčky si můžete regulovat na hlavním panelu od hodnoty MIN až po hodnotu MAX.  
 
Použití: Směr otáčení brusky je možné nastavit dopředu a nebo dozadu pro použití praváků i leváku, s nastavitelnou rychlostí od 500 do 30 000 otáček za minutu. Bruska má celkem tichý a plynulý chod s flexibilním nastavením, které je vhodné pro konečnou úpravu nehtů. Bruska má široké využití, používá se na vytvarování, leštění a celkové broušení kovů, dřeva, skla, kožených výrobků, keramiky, plastu a dalších materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.