Bruska JD 200

Kód: EI 10-23
2 284 Kč 1 887,60 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Bruska má široké využití, používá se na vytvarování, leštění a celkové broušení kovu, dřeva, skla, kožených výrobků, keramiky, plastu a dalších materiálů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické údaje: 

Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz 
Otáčky: regulovatelné do 30 000 otáček za minutu 
Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý 
 
Sada obsahuje: 
Hlavní ovládací panel, sada brusných nádstavců a držák ruční brusky + podstavec 
 
Instalace: Profesionální kosmetická bruska JD200 se skládá ze dvou hlavních částí. Jsou to: ovládací panel a ruční bruska. Do ovládacího panelu zasuňte kabel do ruční brusky. Otevřete si špičku ruční brusky otočením prstence do polohy „R“ (nádstavec se mírně vysune), zasuňte vybraný brusný nádstavec. Uzamkněte špičku ruční brusky posunutím prstence do polohy „S“ (nádstavec se mírně zasune). Následně můžete připojit přístroj k elektrické síti. Otáčky si můžete regulovat na hlavním panelu od hodnoty MIN až po hodnotu MAX. 
 
 
Použití: Směr otáčení brusky je možné nastavit dopředu a nebo dozadu pro použití praváků i leváků, s nastavitelnou rychlostí od 500 do 30 000 otáček za minutu. Bruska má celkem tichý a plynulý chod s flexibilním nastavením, které je vhodné pro konečnou úpravu nehtů. Bruska má široké využití, používá se na vytvarování, leštění a celkové broušení kovu, dřeva, skla, kožených výrobků, keramiky, plastu a dalších materiálů. Přístroj je možné ovládat prostřednictvím ovládacího panelu. Směr otáček určujeme přepínačem v levé dolní části přístroje. Obrázek znázorňuje chod brusky (vpravo/vlevo). 
 
Pozor: tento přepínač můžete přepnout jen v případě, že se bruska netočí. V případě, že přepínač přepnete v průběhu chodu brusky, hrozní zničení a nebo poškození přístroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.