Kategorie
FACEBOOK
Celkem 0 Kč s DPH Zobrazit košík

Péče o přírodní nehty

Péče o přírodní nehty

ROCKLAC

Jedná se o velmi jednoduchý způsob lakování nehtů s velmi rychlým nanášením i vytvrzením a s trvanlivostí 10-14 dnů dle typu nehtů.

Postup aplikace:

1. Nehty odmastíme přípravkem OFF ROCKLAC. Pokud je třeba, odstraníme nehtovou kůžičku.
2. Naneseme tenkou vrstvu laku ROCKLAC.
3. Vytvrdíme v LED lampě po dobu 30 sekund.
4. Pro dokonalý efekt naneseme ještě jednu tenkou vrstvu ROCKLAC.
5. Vytvrdíme v LED lampě po dobu 2 x 30 s (60 s). Na závěr můžeme použít nehtový olejíček na výživu nehtové kůžičky.

Postup odstranění:

1. Naneste REMOVER na buničinu.
2. Přiložíme fólii buničinou na nehty.
3. Obalíme fólii kolem prstů tak, aby se REMOVER neodpařoval, byl v teple a izolovaný.
4. Necháme působit 10 minut a poté zkontrolujeme nehet. Zbytky ROCKLACU odstraníme pomerančovým dřívkem.

rocklacpostup.jpgGEL LAKY

gellakpostup.jpg
Vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči
poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy. Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.
VYTVRZUJÍ SE I V LED LAMPĚ.

Postup při nanášení:

Upravíme tvar nehtu, odstraníme nehtovou kůžičku. Nehty jemně přebrousíme pilníkem 180/180, naneseme podkladovou vrstvu gel laku a necháme vytvrdit v UV/led lampě 30sec, nestíráme výpotek. Dále nanášíme 2x vrstvu barevného gel laku a opět necháme vytvrdit každou vrstvu po 30sec, opět nestíráme výpotek.  Nakonec naneseme vrchní vrstvu pro vysoký lesk a odolnost, naposledy vytvrdíme (dobu polymerizace doporučujeme zdvojnásobit pro vyšší lesk). Setřeme výpotek z nehtů.

Postup při odstranění:
Jemně přebrousíme pilníkem 150/150 vrstvu gel laku pro rychlejší odstranění, navlhčíme remover fólii odstraňovačem určeným pro gel laku (gel lak remover) a přiložíme ji na nehtové lůžko. Necháme působit 10-15 minut a nakonec gel lak odstraníme pomerančovým dřívkem, nebo puscherem. 


gellakpostup.jpg


P-SHINE

Aplikace:

Doporučujeme ji jako nejúspěšnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. Je vhodná pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Odstraníme nehtovou kůžičku odstraňovačem, puscherem, nebo bruskou. Nehty lehce zdrsníme jedním směrem zeleným pilníkem – tím otevřeme nehtovou ploténku, nabereme na špachtličku zelenou pastu, přeneseme na zelenou leštičku a opatrně zapracujeme pastu do nehtu – opět se doporučuje jedním směrem. Poté nabereme na leštičku růžový pudr a opatrně zalštíme do nehtu až do vysokého lesku. Nehty není vhodné lakovat ani bezbarvým lakem. Při aplikaci p-shine je nejlepší dodržet pět  opakování po 14 dnech.


Diskuze o článku:
Péče o přírodní nehty

markéta
Dobrý den chci se zeptat ,zda jdeROCKLAC použít i na umělé nehty.děkuji
Klára
Dobrý den, mohu ROCKLAC vytvrzovat i v klasické zářivkové lampě? Nebo pouze v LED lampě?...
Zdena
Dobrý den,chci se zeptat jaký je postup při potažení přírodních nehtu gelem.Děkuji
pavlina
Dobry den, muzu po pouziti soak off gelu nanest na nehet jeste rocklac?
Zuzana
Dobry den, chtela bych se zeptat...hodne klientkam se rock lak odlupuje... Cim to je, muzu tomu nejak zabranit? Jak? Dekuji
Zuzana
Dobry den, chtela bych se zeptat...hodne klientkam se rock lak odlupuje... Cim to je, muzu tomu nejak zabranit? Jak? Dekuji
Zuzana
Dobry den, chtela bych se zeptat...hodne klientkam se rock lak odlupuje... Cim to je, muzu tomu nejak zabranit? Jak? Dekuji
Barbora
Dobrý den,chci se zeptat ten výpotek z nehtů stirame jakým přípravkem ?? Dekuji
Ester
Dobrý den Barboro, výpotek z nehtů stíráme pomocí čističe nehtů.
Pavla
Mám si koupit UV, LED lampu nebo jen sušičku na sušení běžně nalakovaných přirodních nehtů?
enii-nails
Dobrý den, pokud používáte klasické laky na nehty, které nepatří do lampy, tak je na jejich sušení vhodná sušička na nehty. Pokud používáte laky které patří do lampy, tak je nutné je nechat vytvrdit v UV či LED lampě .
Lucka
Dobrý den, dostala jsem k Vánocům sadu Rocklak. První použití paráda, ale když jsem se ten den osprchovala a umyla si vasy, tak se mi rocklak začal odlupovat. Následně jsem jej opravila, ale bohužel vydržel jen do dalšího dne a opět se odlupoval. Co dělám špatně? Můžete mi prosím poradit, jak se tomuto vyvarovat? Čím to je? Děkuji za odpověď. Lucka
enii-nails
Dobrý den, Rocklac musí být aplikován na odmaštěný nehet. Poté se aplikují 2 tenké vrstvy, které se musí pořádně vytvrdit. Je opravdu důležité aby vrstvy byly velmi tenké. Přetahujte jakoby vrstvu Rocklaku přes okraj nehtu, takto se nehet nenačne a bude hezky držet. Pokud by se Vám i tak odlupoval, zkusila bych mírně nehet zdrsnit bílým blokem či použít přilnavač. Vždy u těchto výrobků závisí na kvalitě přírodního nehtu a jeho dalších vlastnostech - například zda-li se nehty mastí.
Lucka
Děkuji za odpověď :-)
Lucka
Dobry den,pred nanesenim rocklaku muzu nehty odmastit cleanerem? Muze rocklak do uv lampy? Děkuji
enii-nails
Dobrý den, při odmaštění nehtu doporučujeme off remover přímo na to určený. Čistič nehtů je primárně určený na stírání výpotku, ne na odmašťování přírodního nehtu. Do UV lampy Rocklac může, ale ponechte jej tam 2 minuty.
Markéta
Dobrý den,koupila jsem si rocklac číslo 33,po řádném odmasteni se rocklac odlupuje ještě tentýž den,používám i rocklac č 27 a ten mi vydrží bez olupovani 10dni,nevíte cim by to mohlo být?
enii-nails
Dobrý den Markéto, každý rocklac má jiný poměr pigmentu a tím pádem se může stát, že některé drží dýl a některé míň- záleží na přírodním nehtu.
Míša
Dobry den, jak aplikovat gel-lak na gelovy nehet? Postup stejny jako pri aplikaci na prirodni nehet? Dekuji
Míša
Dobrý den, chtěla bych aplikovat na Rocklak MIRROR EFFECT, na který se ještě jako poslední vrstva nanáší gel - lak ( podlak - nadlak ) , dá se odstranit také jako Rocklak přípravkem Off Remover nebo musím použít odstraňovač gel laku?
Míša
Dobrý den, již několik týdnů čekám na odpověď. Jedná se o poslední otázku na použití MIRROR EFFECT. Otázku jsem 2 x položila do rychlého odkazu na stránce v době kdy jste byli Offline a odpověď na email také žádná nepřišla.
Vaše meno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text